Дизайнер Одягу

от 8 000 до 10 000 грн. на руки

Вакансия в архиве

Работодатель, вероятно, уже нашел нужного кандидата и больше не принимает отклики на эту вакансию

Показать описание вакансии

Требуемый опыт работы: не требуется

Полная занятость, гибкий график

Коли Ваші думки постійно крутяться навколо одягу/вбрання. І у Вас є БАЧЕННЯ ЯК прикрасити світ ВДОСКОНАЛЮЮЧИ ОДЯГ ЖІНОК. Тоді запрошуємо до співпраці з кооперативом «ОколиціЄвропи»!

відкрита вакансія на посаду: Дизайнер-Модельєр одягу.

  • Гнучкий графік роботи (готові до співпраці з студентами).
  • Потрібен дійсно ДИЗАЙНЕР ОДЯГУ (не конструктор, не комп’ютерна програма) а модельєр для створення художніх образів, зовнішніх форм, візуальних концепцій. Найважливіше — Ваша Зацікавленість у Результаті…не кар'єрі, офісі чи бренді, а саме аби Вас надихало те, що люди вдягаючи образи/ідеї/рішення які створено Вами — ставатимуть щасливішими, радіснішими.
  • Щомісячну оплату виконаних робіт та професійний розвиток гарантуємо.

Ми десяток років виробляємо та реалізуємо жіночий одяг в крамницях, які спеціалізуються на Платтях. Одяг створюємо — для творчого натхнення в 21 столітті. Якісний, доступний для працюючих жінок, позитивний (без чорнухи, сексі та гламура).

Виробництво знаходиться у Львові неподалік Костелу на Привокзальній площі. Дизайнеру там треба буде зявлятись 3−4 рази на тиждень для донесення створенних ідей конструктору, вносити правки у тестовий взірець. Аби всі перейнялись та зрозуміли Вашу візуальну задумку, звернули увагу на кожну деталь/шов який Ви бачите в моделі.

Виходячи з наявних матеріалів (тканина, фурнітура) Ви прагнете аби фінальний виріб був максимально наближеним до ідеї.

ПРОЦЕС СПІВПРАЦІ:

Ви отримуєте ділове завдання, наприклад: АБО вдосконалити минулорічну модель, АБО створити нову з категорії напр. пальто ділове.

ГОТУЄТЕ ВІЗУАЛЬНЕ РІШЕННЯ ЗАВДАННЯ: ескіз (графіка, акварель) або фото колаж. Вказуєте на цьому технічному ескізі важливі деталі (колір/фактура тканини, які строчки, кишені, форму плеча, манжета, коміру…ширину паска, яка блискавка/ґудзик…лінія переходу від плеча до талії…пояснюєте загальну стилістичну концепцію — це дадаїзм чи сучасна абстракція тощо).

Презентуєте рішення на виробництві (конструктору), аби колеги усвідомили ідею, зрозуміли що треба втілити. Далі відшивається взірець. Ви радите варіанти тканини/фурнітури, вносите правки у готовий виріб-взірець.

Оплата Виконаних робіт = від виробітку (скільки втілено моделей, орієнтовний план = 5 моделей тиждень, 20 на місяць). Ставка 400-500 грн/за модель залежно від рівня пропрацювання, по місяцю приблизно 8000-10000 грн.Це для початку, далі залежить від Вас — у разі моделі створені Вами будуть мати комерційний успіх — ставка буде збільшуватись.

У разі готові до співпраці = присилайте інфо про себе на ел.адресу або телефонуйте

Юлія Романко.

N.B. До інформації про себе обов’язково додайте рішення наступного завдання:

1. Зобразьте ескізи 5 базових моделей плать (на Ваш особистий вибір);

2. Запропонуйте зміни до кожної моделі з цих 5, аби вони почали відрізнятись від таких самих базових плать у інших виробників АКТУАЛЬНО ДО СЬОГОДЕННЯ (поточного сезону).

Адрес

Львов, улица Братьев Михновских, 9
­
Написать сопроводительное письмоПисьмо отправлено

Сопроводительное письмо к отклику

Вакансия опубликована 4 августа 2017