ООО Альфа Комплект 

Львов

Сферы деятельности

Химическое производство, удобрения

Товары народного потребления (непищевые)

Я хочу тут работать

ООО Альфа Комплект 

Компанія "Альфа Комплект" заснована в 2006 році у Львові. Основною діяльністю компанії є виготовлення та продаж комплектуючих для виробництва склопрозорих конструкцій. За десять років на ринку України ми суттєво збільшили асортимент товарів та здобули великий досвід.

На сьогоднішній день компанія "Альфа Комплект" - це професійна команда, яка пропонує своїм клієнтам широкий асортимент: дверна фурнітура, ручки віконні, петлі, замки, кріпильні матеріали, з'єднювачі імпостів на всі профільні системи, весь спектр пластмасових комплектуючих (підкладки, фальц вкладиші), комплектуючі для виготовлення склопакетів та москітних сіток, хімію і багато іншого.

Основною метою компанії є забезпечення виробників вікон якісною фурнітурою за найкращою ціною. Ми це досягаємо за рахунок співпраці з найбільшими виробниками комплектуючих в Україні і прямими поставками з-за кордону. Компанія має прямі контакти з багатьма європейськими і турецькими брендами, які є лідерами в галузі фурнітури.

Ми весь час вдосконалюємо і збільшуємо нашу команду, щоб безперебійно та вчасно відповідати на всі запити наших клієнтів і тенденцій ринку. За рахунок індивідуального підходу, власній логістиці і турботливого відношення до кожного клієнта, намагаємось забезпечити ефективну, довготермінову співпрацю.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.