Mens 

Львов

Сферы деятельности

Строительство, недвижимость, эксплуатация, проектирование

Я хочу тут работать

Mens 

Наше життя стрімко входять новітні технології. Сьогодні неможливо уявити сучасний світ без мобільних телефонів, кабельного телебачення і цифрових фотокамер. З часом до новинок звикають, а невдовзі їх змінюють наступні.Однак найважливішим залишається творчий дух людини, її прагнення винаходити і здобувати нове.Саме цей дух спільної творчості живить колектив компанії "МЕНС" і саме це дозволило кoмпанії за більше ніж десять років існування досягти значних успіхів на ринку України.


На сьогоднішній день

"МЕНС" є одним з найбільших дилерів МТС, "Київстар" та Life. Компанії належить розгалужена мережа роздрібної торгівлі, яка охоплює продаж мобільного обладнання, продаж обладнання для супутникового та кабельного телебачення, сервісне обслуговування телекомунікаційного обладнання, продаж і встановлення міні-АТС, тощо.

“МЕНС" - один із найбільших національних дилерів оператора мобільного зв'язку МТС в Україні. Зараз мережа ексклюзивних спеціалізованих салонів "МЕНС" охоплює міста Львів, Київ,Хмельницький, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Володимир-Волинський, Тернопіль....

 З 1999 року роботу мережі мобільних салонів "МЕНС" незмінно визнають найкращою серед дилерів Західного територіального управління МТС. Дилерська мережа компанії налічує 70 ексклюзивних магазинів, понад 1000 точок з продажу пріпейду, що знаходяться у всіх обласних та районних центрах Західної України, Києві, Полтаві, Одесі, Луганську, Донецьку та Черкасах.
Мобільна телефонія“МЕНС" є дистриб'ютором виробників мобільних телефонів Nokia, Samsung, Philips, Siemens, LG, Motorola, Alсatel,Sony-Ericsson, Fly.

Авторизовані сервісні центри

До послуг клієнтів - сертифікований сервісний центр.

       Широковідома в західному регіоні мережа сервісних центрів мобільних телефонів «Менс-Сервіс» з 1 лютого 2009р. починає виконувати сервісне обслуговування цілого ряду сучасної цифрової та побутової техніки, а також електроінструментів від найвідоміших світових виробників.
        До переліку цифрової техніки, яка буде обслуговуватися, належать цифрові та плівкові фотоапарати, MP-3 та DVD-плеєри, цифрові фоторамки, відеокамери, фотооб’єктиви та інші пристрої таких відомих фірм, як Canon, Nikon, Kodak, Sony, Casio, Ergo, Xoro та інші.
        Сервісний центр проводить гарантійний та післягарантійний ремонт побутової техніки повсякденного вжитку. Це - телевізори, пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі, порохотяги. Ми співпрацюємо з такими компаніями, як Sharp, Toshiba, Saturn,  Rowenta, Scarlet, General Electric, Tefal. Також виконується сервіс аудіосистем  - Sven, Soundmax, Pioneer, Kenwood. Сервісний центр «Менс-Сервіс» є ексклюзивним сервіс-партнером таких відомих компаній, як Sanyo та Braun, а також єдиним в Західній Україні виконавцем сервісного обслуговування побутової техніки таких виробників, як Candy, Whirlpool, Vestfrost.
         Однією з перших на ринку сервісного обслуговування України компанія «Менс-Сервіс» починає виконувати сервісне обслуговування професійних та побутових електроінструментів. Серед переліку обладнання, яке ремонтується, є електродрилі, перфоратори, кутові шліф-машини та інша техніка таких популярних торгових марок, як Bort, Defort, Hander, SBM, Stomer, GRAD-M, Honda.
        Сервісними центрами виконується гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування всієї техніки, яка широко використовується в повсякденному побуті .
        На даний момент повноцінно працюють сервісні центри у Львові по вул. Кульпарківська, 59 та вул. Зелена, 283, у Тернополі - вул. Монастирського, 50.  В найближчому часі  очікується відкриття сервісних центрів у Луцьку та Хмельницьку. Проте вже сьогодні мережа приймальних пунктів працює в кожному обласному центрі Західної України.


Будівництво:

  •  ремонт і реконструкція будівель та споруд;
  • оздоблення приміщень і фасадів;
  • будівництво котеджів;
  • проектування і влаштування залізобетонних та металевих сходів будь-якої конфігурації;
  • проектування, виготовлення та монтаж конструкцій і виробів із нержавіючої сталі;
  • проектування, виготовлення та монтаж ковальських виробів;
  • продаж професійних фарб по металу WS-plast ( Німеччина);
  • продаж патини WS - plast ( Німеччина)

Фахівці “МЕНСБУД” відповідально ставляться до виконання замовлень та гарантують високу якість виконаної роботи.


Телебачення

 "МЕНС" має великий досвід роботи у сфері реалізації обладнання для супутникового і кабельного телебачення.
Компанія швидко реагує на кон'юнктуру ринку і знайомить операторів телевізійних мереж із новинками провідних світових виробників.

 “Менс” - співзасновник телерадіокомпанії “Т+”.

Це один з найперших операторів кабельного телебачення Львова, що обслуговує також кабельні мережі в Калуші (Івано-Франківська обл.), Самборі (Львівська обл.),
Володимирі-Волинському (Волинська обл), є мовником в кабельних мережах м.Стрий та м.Великі Мости (Львівська обл.). Окрім цього, з 2004 року підприємство надає своїм абонентам
можливість підключення та користування Інтернетом.  Оперативний, надійний та конфіденційний зв'язок сьогодні значною мірою визначає ефективність роботи підприємства.
Офісна телефонія та міні АТС Оптимальне рішення - міні-АТС від компанії "МЕНС".
Фахівці "МЕНС" допоможуть клієнтові вибрати АТС відповідно до його індивідуальних потреб; встановлять та запрограмують АТС; навчать персонал працювати з міні-АТС; забезпечать
гарантійне та післягарантійне обслуговування. "МЕНС" знає про те, яким повинен бути зв'язок. Тому пропонує широкий вибір радіо- та офісних стаціонарних телефонів, які стануть хорошим інструментом для підвищення комфорту та продуктивності праці.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.