ООО Буссистем 

Львов

Вакансии

1 активная вакансия

Сферы деятельности

Перевозки, логистика, склад, ВЭД

Я хочу тут работать

ООО Буссистем 

Холдинг INFOBUS — це міжнародна компанія, заснована в 1999 році, яка розробила власну online-систему продажу квитків BUSSYSTEM і об'єднує понад 40 країн, 37 000 міст, 47 000 рейсів, 6 500 перевізників і більш ніж 10 000 точок продажу.

Місія INFOBUS - надання можливості простого і легкого планування маршруту, комбінуючи всі можливі види транспорту.

Мета компанії - зробити послуги доступними і потрібними в будь-якому куточку земної кулі, ставши визнаним світовим лідером і кращим партнером.

Головне досягнення компанії - це колектив.

Згуртованість, єдність думок і цілей, відповідальність, бадьорий дух, сімейна атмосфера і спільне дозвілля - цінності нашої команди.


Про переваги роботи в INFOBUS:

  • Можливість впливати:

Ми працюємо з людьми і для людей. Ми даємо людям впевненість і надійність, робимо їх життя краще, звільняючи час для повноцінного життя, виробляючи продукт, який не потребує фізичної присутності клієнта в офісі та часозатратності.

Наша місія — надання можливості простого та легкого комбінування маршруту, використовуючи різні види транспорту.

Ви маєте можливість бути частиною тієї команди, яка розвиватиме та реалізуватиме наші цілі та стратегію!

  • Сімейна атмосфера: ви не залишитесь наодинці зі своїми проблемами, адже в нашому колективі прийнято підтримувати один одного.
  • Комфортні офіси: всі наші офіси сучасні, стильні, обладнані всім необхідним як для роботи так і для відпочинку між годинами інтенсивної праці. І навіть для наших віддалених працівників ми забезпечуємо всі необхідні умови для комфортної роботи.
  • Можливість розвиватись: наша компанія підтримує прагнення працівників розвиватись і реалізуватись та готова надати всі необхідні засоби для цього.
  • Весела атмосфера в робочий та позаробочий час: в нас прийнято не залишати поза увагою важливі події в житті компанії та працівників, а корпоративи та тімбілдінги будуємо таким чином, щоб маса позитиву заряджала наших працівників у перевах між їх проведенням.

Більше можна дізнатись на нашому сайті https://infobus.info/careers?lang=ua

Наша дружна сім'я з радістю та турботою прийме тебе!

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Львов1

от 10 000 до 10 000 грн.
Львов