ООО Ромус-Полиграф

Львов
romus.ua
Сферы деятельности

Розничная торговля

Товары народного потребления (непищевые)

ООО Ромус-Полиграф

Сьогодні ТОВ «Ромус-Поліграф» - офіційний імпортер продукції світових лідерів у виробництві офісного паперу торгових марок International Paper і Mondi Bussines Paper, має багаторічні партнерські зв'язки з вітчизняними виробниками: Школярик, Полiграфicт, Iнфортест, Преса України та ін.

Наша основна місія: дати зрозуміти нашим клієнтам, що таке сервіс. Сервіс у комплексному обслуговування офісів. На сьогоднішній день Наша компанія лідер ринку комплексного обслуговування офісів Західної України (Львівська, Франківська, Волинська, Тернопільська, Рівненська, Чернівецька, Закарпатська області). Це понад 100 найкращих спеціалістів. Основні напрямки роботи компанії:

  • Поліграфічні послуги (на базі власних поліграфічних потужностей)
  • Комплексне обслуговування корпоративних клієнтів
  • Оптові продажі паперу і бланків
  • Власна мережа дитячих супермаркетів
  • Власна мережа магазинів канцтоварів

Департамент корпоративних продажів обслуговує 4000 підприємств різних галузей бізнесу, державних установ, навчальних закладів.

Асортимент пропонованих товарів перевищує 10000 найменувань. Завдяки тісній співпраці з виробниками Ромус гарантує привабливі ціни на папір для друку, вироби з паперу, папки і архіви, інструменти для креслення та письма, дироколи та степлери, офісні дрібниці, настільні приналежності, демонстраційне обладнання, штемпельну продукцію, господарські товари, побутову хімію і продукти харчування, пакувальні матеріали, картографію, ранці, пенали, альбоми для малювання, щоденники, зошити шкільні та товари для дитячої творчості.

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Львов1