ООО Гриф Фонд 

Львов

Сферы деятельности

СМИ, маркетинг, реклама, BTL, PR, дизайн, продюсирование

Я хочу тут работать

ООО Гриф Фонд 

Поліграфічна компанія ТзОВ "Гриф Фонд" вже другий десяток років успішно працює на ринку елітної поліграфічної продукції та ексклюзивного дизайну, є виробником етикеткової, рекламної продукції та упаковки для найбільших вітчизняних виробників вина, коньяку і шампанського.

Наші висококваліфіковані фахівці, виробнича база, укомплектована сучасним поліграфічним устаткуванням європейських виробників, забезпечують найвищу якість продукції, що виготовляється.

За останні п'ять років наша фірма міцно зайняла лідерські позиції на ринку виробництва елітної упаковки - картонних тубусів для вина, коньяку, шампанського та горілки. Ми виготовляємо тубуси для таких флагманів алкогольного ринку, як «Масандра», «Інкерманський завод марочних вин», «Одеський коньячний завод», «Житомирський ЛГЗ» та інших. Поряд з використанням традиційних паперів широко застосовуємо ексклюзивні паперу, оксамит, шкіру, оригінальну обробку.

Зателефонуйте нам або надішліть електронного листа і наші дизайнери розроблять, а наші майстри виготовлять для Вашої продукції стильну і красиву упаковку, яка дозволить Вам зайняти лідерську позицію на ринку продажів.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.