Фукс Мастила Україна 

Львов

Сферы деятельности

Химическое производство, удобрения

Я хочу тут работать

Фукс Мастила Україна 

"Фукс Мастила Україна" ТОВ
 

Всесвітньо відома в галузі виробництва мастильних матеріалів група фірм FUCHS була заснована у 1931 році в м. Маннгейм, Німеччина. На сьогоднішній день у 84 фірмах групи зайнято більше 4000 працівників. FUCHS став одним із лідерів в галузі виробництва мастильних матеріалів завдяки високій якості і широкому асортименту - від стандартних продуктів до спеціальних мастильних матеріалів, створених на замовлення. В асортименті фірми кілька тисяч найменувань продуктів для автомобільної, харчової, металургійної, гірничо-видобувної, будівельної промисловості, машинобудування, сільського господарства та ін.

 

У 1994 році концерн FUCHS створив спільне підприємство в Україні СП "Фукс Мастила Україна" ТОВ з головним офісом у Львові та підрозділами в м. Рівне, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Горлівка (Донецька обл.), Свердловськ (Луганська обл..), Одеса. В розпорядженні усіх підрозділів є офісні та складські приміщення, транспорт та вантажна техніка. В асортименті українського представництва концерну FUCHS близько п’ятисот найменувань різних змащувальних речовин, що відрізняються традиційно високою німецькою якістю і дозволяють споживачам одержати значний економічний ефект. FUCHS в Україні задовольняє специфічні вимоги усіх клієнтів - від автомобілістів-любителів до великих транспортних компаній та промислових підприємств. FUCHS пропонує своїм клієнтам широку гаму консультаційних і сервісних програм, спрямованих на оптимізацію використання мастильних матеріалів.

Наукові дослідження та розробки - основа успіху фірми FUCHS. З допомогою найсучаснішого оснащення на заводі у Німеччині та при повному асортименті мастильних матеріалів, FUCHS може задовольнити найспецифічніші вимоги кожного клієнта.

Високоякісні мастильні матеріали для автомобільної техніки
- моторні та трансмісійні оливи
- амортизаторні оливи
- пластичні мастила
- охолоджуючі рідини та інші спеціальні продукти

Високоякісні мастильні матеріали для промисловості
- індустрійні оливи
- пластичні мастила для промислового застосування
- мастильні матеріали для металообробки
- антикорозійні засоби та інші спеціальні продукти
- мастильні матеріали з харчовими допусками

FUCHS LUBRITECH, з головним офісом у м. Кайзерсляутерн (Німеччина), це окремий підрозділ, створений в рамках концерну FUCHS. Протягом декількох десятиліть виробництво мастильних матеріалів для харчової промисловості є одним з основних напрямків діяльності компанії FUCHS LUBRITECH GmbH. Після того, як до нашої програми виробництва додались нові продукти ряду CASSIDA та FM, ми пропонуємо фактично найповніший асортимент мастильних матеріалів для усіх сфер застосування у харчовій промисловості, виробництві напоїв та пов’язаних з ними галузях.

 

В світовому масштабі FUCHS є найбільшим незалежним виробником мастильних матеріалів. Концерни FUCHS PETROLUB та FUCHS LUBRITECH з численними сестринськими компаніями та дистриб’юторами в усьому світі пропонують як мастильні матеріали для харчової промисловості ряду CASSIDA, так і повний асортимент продуктів FUCHS та FUCHS LUBRITECH для практично усіх можливих сфер застосування.

 

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.