ДЕВИК 

Львов

Вакансии

1 активная вакансия

Сферы деятельности

Перевозки, логистика, склад, ВЭД

Я хочу тут работать

ДЕВИК 

DEVIK - транспортна компанія, яка надає транспортно-експедиційні послуги щодо організації автомобільних вантажних перевезень.

Наша компанія працює на ринку автоперевезень вже більше 10 років. Сервіс високого рівня та індивідуальний підхід до кожного замовника приваблюють наших клієнтів та сприяють рекомендаціям.

Основною метою нашої компанії є якісне перевезення і доставка вантажів у вказане місце точно в строк. Пунктуальність, збереження, конфіденційність - критерії нашої роботи.

Ми не обмежуємося вантажними автоперевезеннями. Ми прагнемо звільнити своїх клієнтів від всіх турбот, пов'язаних з вантажними перевезеннями. Співробітники компанії «ДЕВІК» - це висококваліфіковані фахівці, що володіють достатнім досвідом роботи у сфері надання транспортно-експедиторських послуг. Простота і зручність співпраці з компанією «ДЕВІК», щоденний графік роботи, у вихідні - в телефонному режимі.

Один з найважливіших принципів сучасного бізнесу - індивідуальний підхід до кожного клієнта, а в умовах зростаючої конкуренції, професіоналізм - один з ключових чинників успіху. Будь-які завдання, пов'язані з вантажними перевезеннями, які ставлять перед нами клієнти, ми вирішуємо ефективно і в строк. Основні складові нашої роботи – це оптимізація логістичних схем, оперативність, якість, доступність послуг, що надаються, індивідуальний підхід і надійність.

Транспортно-експедиційна компанія «Девік» надає наступні послуги:

  • Організація перевезень вантажів по території України, країнами СНД та Європи;
  • Транспортні послуги власним вантажним транспортом до 23 тон;
  • Залучення до співпраці перевізників на регулярній і гарантованій основі;
  • Страхування вантажів;
  • Брокерські послуги;
  • Крос-докінг;
  • Крос-докінг під митним контролем;
  • Відповідальне зберігання на складах МЛЦ, СВЗ та комерційному.
 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Львов1

от 10 000 до 25 000 грн.
Львов