Nexia DK, Аудитори і консультанти 

Львов

Вакансии

5 активных вакансий

Сферы деятельности

Услуги для бизнеса

Финансовый сектор

Награды

Я хочу тут работать

Nexia DK, Аудитори і консультанти 

Група компаній "Нексія ДК" бере свій початок у 2001 році. Сьогодні ми займаємо провідні місця на українському ринку аудиту, оцінки, податкового та управлінського консалтингу. Великий галузевий досвід та комплексний підхід до обслуговування клієнтів дає нам змогу повно і ефективно реалізовувати свій потенціал і вирішувати найскладніші завдання.


Наші офіси розташовані у Києві, Львові, Вінниці та на Закарпатті, проте, географія діяльності значно ширша. Участь Групи у всесвітній мережі незалежних аудиторських і консалтингових фірм "Nexia International" дозволяє пропонувати нашим клієнтам професійні послуги у світових фінансових центрах.


“Нексія ДК” (Member of Nexia International) пропонує кар’єру в динамічному робочому середовищі, конкурентну заробітну плату та можливість для професійного росту.

Співробітники нашої групи компаній – це її інтелектуальний потенціал, тому ми заохочуємо постійний розвиток своїх працівників.


Nexia International, заснована в 1971 році, є однією з провідних аудиторсько-консалтингових мереж у світі (понад 570 офісів у більш ніж 100 країнах світу, $2,84млрд. сукупного доходу у 2012 році, №10 серед міжнародних мереж згідно рейтингу International Accounting Bulletin World Survey 2012, переможець у номінації Rising Star Network 2012 року).


Nexia International є повноправним членом Форуму фірм (FoF) Міжнародної Федерації Бухгалтерів (IFAC). Членство Nexia International в FoF є підтвердженням нашого дотримання високоякісних стандартів у всій мережі.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Львов3

Вакансии в других регионах:2

з/п не указана
Киев